Cech Rzemiosł Różnych w Poznaniu
2017-06-2023 lipca 2017 roku odbędzie się w Sieradzu XXXIII Konkurs Fryzjerski im. Antoine'a Cierplikowskiego.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa oraz Państwa uczniów do udziału w konkursie i przeżywania niezapomnianych chwil podczas imprez Open Hair Festival 2017, www.openhair.pl, który odbędzie się w dniach 23 lipca 2017.

Konkurs im. Antoine'a Cierplikowskiego jest wydarzeniem cyklicznym i wprowadza przyszłych adeptów fryzjerstwa w świat mody, sztuki i prestiżu, nieodzownych elementów współczesnego fryzjerstwa.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 14 lipca 2017.
Do odbioru (lub pobrania ze strony) w Biurze Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu :
1) regulamin konkursu pobierz
2) kartę zgłoszenia pobierz
3) harmonogram pobierz

Zarząd Cechu organizuje wyjazd do Sieradza w dniu 23 lipca godz. 5.3o – budynek Izby Rzemieślniczej od strony ul. Kościuszki – dla zawodników, oraz w miarę posiadanych miejsc w autokarze, również dla mistrzów szkolących – powrót w tym samym dniu około godz. 19.oo -19.3o koszt przejazdu uczniowie 15 zł. osoby towarzyszące i mistrzowie szkolący 25 zł.

2017-06-19Wynagrodzenie uczniowskie - VI 2017 – VIII 2017
Szczegółowe informacje w pliku : pobierz

2017-04-24MASTER OF BEAUTY Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetyczne
we Fryzjerstwie, Barberingu, Makijażu Profesjonalnym,
w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz w Stylizacji
W dniu 23 kwietnia 2017 na terenach MTP zakończyły się :

MASTER OF BEAUTY Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetyczne
we Fryzjerstwie, Barberingu, Makijażu Profesjonalnym,
w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz w Stylizacji


SENIORZY 


Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Drab Tomasz, I V-ce mistrzem została Ratajczak Jolanta , II V-ce mistrzem został Ćwiertnia Tobiasz  (Wyniki


Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim został Jakóbek Mateusz , I V-ce mistrzem został  Pieper Piotr, II V-ce mistrzem została Labun-Kuchar Joanna (Wyniki


I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- strzyżenie i modelowanie fryzury awangardowej - Kępka Mateusz (Wyniki )


I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie fryzury strukturalnej z zarysem fal - Wójcik Klaudia (Wyniki) 


Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Kuznetsova Oleksandra,  I V-ce mistrzem została Tsiupa Iryna, II V-ce mistrzem została Samedova Elnara (Wyniki )


Mistrzem Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów została Pyzik Małgorzata , I V-ce mistrzem została Dubiel-Kowalczyk Aleksandra, II V-ce mistrzem została Jochymek Agnieszka ( Wyniki )


Mistrzem Polski w Berberingu została  Bielecka Maria , I V-ce mistrzem został Janik Łukasz, II V-ce mistrzem została Knop Michał ( Wyniki )


W konkurencji indywidualnej :  Fryzura na okładkę - Wyobraźnia - Klasa Styl wygrał Kostrzycki Tomasz , 2 miejsce Kania Adam, 3 miejsce Haidura Mariia ( Wyniki )


JUNIORZY


Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Cader Andrzej, I V-ce mistrzem został Ostryński Wojciech, II V-ce mistrzem został Drożdzyk Marcel


Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Czereda Maria, I V-ce mistrzem został Przybysz Jolanta, II V-ce mistrzem został Michalak Maciej


I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- fryzura z fal i pierścieni na mokro a'la Monroe - Kuca Paulina
- fryzura œślubna z długich włosów -  Filipcuk Valentyna
- strzyżenie i modelowanie fryzury awangardowej - Przybylska Karolina


I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modne krótkie strzyżenie i modelowanie fryzury z długich włosów - Knop Michał
- modelowanie fryzury z długich włosów - Grzenkowicz Aleksandra

Juniorzy Fryzjerstwo Męskie - Mistrz Juniorzy Fryzjerstwo Damskie - Mistrz
Wyniki  Wyniki

Konkurencje indywidualne

Konkurencje indywidualne

modelowanie fryzury z długich włosów

Wyniki

fryzura z fal i pierścieni na mokro a'la Monroe

Wyniki

modne krótkie strzyżenie i modelowanie fryzury z długich włosów

Wyniki

fryzura œślubna z długich włosów

Wyniki

    strzyżenie i modelowanie fryzury awangardowej  Wyniki

Wszystkie wyniki w jednym pliku (zip) : (Wyniki)

2017-04-03MASTER OF BEAUTY Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetyczne
we Fryzjerstwie, Barberingu, Makijażu Profesjonalnym,
w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz w Stylizacji
W dniu 23 kwietnia 2017 na terenach MTP odbędą się :

MASTER OF BEAUTY Otwarte Mistrzostwa Polski Fryzjersko-Kosmetyczne
we Fryzjerstwie, Barberingu, Makijażu Profesjonalnym,
w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz w Stylizacji


Zgłoszenia należy składać do dnia 14 kwietnia 2017r - dotyczy juniorów. Seniorzy również w dniu startu zgłoszenia.
Formularz zgłoszenia można pobrać stąd : Formularz
English version : Registration form

Formularz zgłoszenie grupy można pobrać stąd Formularz zgłoszenie grup
English version : Registration group form

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Mistrzostw. English version : Regulations.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem  poszczególnych konkurencji. English version : Competition regulations
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Mistrzostw. English version : Schedule.
Zapraszamy do zapoznania się z kodeksem etycznym Mistrzostw.English version : Code ethics.

2017-03-05

W dniu 05.03.2017 odbył się XIV Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego

I miejsce w konkursie we fryzjerstwie damskim zajął  Maciej MIchalak  (295 pkt) , II miejsce zajęła Karolina Łyczyńska (291 pkt) , III miejsce zajęła Weronika Wasilewska  (273 pkt)
Wyniki


I miejsce  w konkursie we fryzjerstwie męskim zajął Dawid Zeuschner  (288 pkt,) II miejsce zajęła  Honorata Śmierzchalska  (281 pkt), III miejsce zajęła Dominika Czechowska (278 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - Fryzjerstwo damskie - fale - wygrała  Karolina Przybylska (140 pkt), II miejsce zajęła Anna Popiel (139 pkt), III miejsce zajęła Sandra Śledz (137 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - Ja Stylista - wygrał Mateusz Ścigała ( 145 pkt), II miejsce zajęła Daria Harłożyńska  ( 140 pkt), III miejsce zajęła Natalia Kędziora (140 pkt)
Wyniki

2017-01-25Wynagrodzenie uczniowskie - XII 2016 – II 2017
Szczegółowe informacje w pliku : pobierz

2017-01-24XIV Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego
W dniu 5 marca 2017 roku odbędzie się XIV Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego.

Szczegółowe informacje w pliku : pobierz
Program minutowy : pobierz

Karta zgłoszenia : pobierz

Regulaminy do pobrania :
Fryzjerstwo Damskie

Fryzjerstwo Męskie

Ja Stylista



do 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

Użytkowników: /
Wizyt: /
Odsłon: /
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.